پیام تسلیت سیدمحمد خاتمی به مناسبت در گذشت حمید سبزواری

غزل و آوای عشق و حماسه و سرود انقلاب و در یک کلام "کلمه" در ماتم بزرگی از ادیبان با فضیلت و فرهنگ پروران سخنور داغدار است

یکشنبه 23 خرداد ماه 1395 - ساعت 12:29

سیدمحمد خاتمی درگذشت شاعر متعهد استاد حمید سبزواری را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

غزل و آوای عشق و حماسه و سرود انقلاب و در یک کلام “کلمه” در ماتم بزرگی از ادیبان با فضیلت و فرهنگ پروران سخنور داغدار است.

استاد والامنش و شاعر متعهد حضرت آقای حمید سبزواری به دیدار معبود شتافت و همه اصحاب ایمان و فضیلت و هنر و تعهد را عزادار کرد.

من این مصیبت بزرگ را به ساحت فرهنگ و هنر این مرز و بوم و به همه آنها که دلشان به آهنگ انقلاب اسلامی طپیده و می طپد و در آثار استاد عزت و شور زندگی و سودای سربلندی را دیدند و تجربه کردند و به ویژه به خانواده بزرگوار و شکیبای آن عزیز تسلیت عرض می کنم و از پیشگاه حضرت پروردگار برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان معزز ایشان تندرستی و شکیبایی و پاداش نیکو مسألت می کنم.

به حرمت این شبان و روزان و این ماه مبارک از خداوند منان می خواهم که پاداش نیکی و پاکی و تلاش ارجمند این بزرگ را در حمایت از دین و انقلاب و آزادی و آزادگی و پاس داشت ادب متعهد و آفرینش آثار فاخر از خوان گسترده کرم و بخشایندگی و مهربانی و رحمت خود عنایت فرماید.

سید محمد خاتمی

۲۲ خرداد ۱۳۹۵

پایان پیام

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *